AKTUALNOŚCI

I see colours everywhere...

Trzy, dwa, jeden… Wystartowali!!! Z językami chcemy być za pan brat, dlatego już wystartowały pierwsze zajęcia z języka angielskiego. Dzisiaj przypominamy sobie poznane wcześniej kolory i dokładamy do nich nowe. Przy asyście pacynki papugi zajęcia mijają bardzo przyjemnie.

Poznajmy się!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z pierwszych zajęć naszych nowych grup przedszkolnych. Dzieci szybko zaaklimatyzowały się w nowym otoczeniu. Z chęcią uczestniczyły w przygotowanych zajęciach. Stopniowo, przy nowej pani, z nowymi kolegami i koleżankami, czują się coraz lepiej i chętniej zostają.

Wznosimy makiety miasta

Aby dobrze funkcjonować w mieście, trzeba zapoznać się z jego topografią. Tak też zrobiły grupy przedszkolne. Przy tej okazji, dzieci zapoznały się z najpopularniejszymi i charakterystycznymi miastami Polski. W ramach zajęć, przedszkolacy stworzyli własne makiety, na których umieścili najważniejsze elementy z topografii miasta.

Odwiedziny w Komendzie Straży Pożarnej

Wizyta w komendzie straży pożarnej, wiąże się z ogromnymi emocjami. Czy to dziewczynka czy chłopiec, wszyscy z zainteresowaniem przyglądali się podstawowemu wyposażeniu przeciwpożarowemu. Dzieci z chęcią wysłuchały przygód, jakie na swojej drodze napotykają strażacy. Przedszkolacy mogli również wczuć się w rolę bohatera, przymierzyli kaski, popsikali wodą, wsiedli do wozu strażackiego.

Golfowe rozgrywki przedszkolaków

Przedszkolacy zagrali w jeden z najbardziej prestiżowych sportów na świecie. Poćwiczyli celność w grze w golfa. Z chęcią uczestniczyli w rozgrywkach, a w miarę postępu gry, dzieci stawały się coraz lepsze. 

Zajęcia plastyczne

Zajęcia inspirowane wakacjami, cieszyły się sporym zainteresowaniem. Forma zajęć plastycznych dodatkowo uatrakcyjniła ten dzień. Przy pomocy materiałów artystycznych, dzieci stworzyły małe dzieła. Efekty można podziwiać na zdjęciach galerii. Zapraszamy!

Przygody Tomka Wszędobylskiego

Dzisiaj dzieci poznają przygody Tomka Wszędobylskiego. Bohater napotkał na swojej drodze, wiele ciekawych postaci: diabła, robota. Przedszkolacy brali aktywny udział w występie i co niektórzy mieli okazję wyjść na scenę. Całość nagrodzono gromkimi brawami.

 

Koronacja roku przedszkolnego

Pierwsze dni nowego roku przedszkolnego mijają pod znakiem wspomnień wakacyjnych. Dzieci opowiedziały jak spędziły czas, gdzie podróżowały oraz co najbardziej utkwiło im w pamięci. To również dni, kiedy dzieci przygotowują się do roku przedszkolnego. Tworzą zasady postępowania, układają kodeks przedszkolaka. A wszystko po to, aby nauka w naszym przedszkolu była przyjemnością.