AKTUALNOŚCI

Andrzejki 2019

Są Andrzejki, jest impreza! I to jaka! Zobaczcie sami. Z każdej strony uśmiech, pozytywne wibracje i magia. Andrzejki 2019 uważamy za udane :)

 

Misje poznajemy, misjom pomagamy!

Kolejne interesujące spotkanie w naszej szkole. Tym razem, Państwo Szanieccy opowiedzieli nam o swojej ponad 10- letniej pracy na misji w Tanzanii. Dziękujemy za niezwykłą lekcję!

 

Zwycięski Prymus :)

Wygrywamy ciężką grupę w mistrzostwach Gniezna w piłce halowej⚽️! Dziękujemy SP2, SP5, SP6, SP9 za rywalizację! Awansujemy do czwórki najlepszych w Gnieźnie ! Brawo chłopaki za charakter i walkę do końca !

 

Symbole Rosji w sztuce

Rosja to fascynujący kraj pełen nieprzebranych bogactw! Zobaczcie w jaki świetny sposób przedstawili je nam nasi uczniowie. Konkurs "Symbole Rosji" rozstrzygnięty:) Brawo!

Żywe obrazy

Kreatywność na zajęciach plastyki ? Proszę bardzo. Tak uczniowie klasy siódmej zaprezentowali najbardziej znane dzieła sztuki. Obcowanie ze sztuką i kulturą ma świetny wpływ na dzieci. Efekty widać od razu :)

 

Trick or treat...!

Halloween!...Był klimat ( niepowtarzalny), były dekoracje, trick or treat również... Nie zabrakło escape roomu, w którym zagadki były strrrasznie trudne...My wszystkie lęki odłożyliśmy na bok! Zabawa extra! Zapraszamy do naszej scary-gallery. Prosimy się nie bać!