AKTUALNOŚCI

Let's play

Golf to gra dla wyrafinowanych, więc dlaczego nie spróbować? Prymusi z 2a zapakowali kije golfowe i zawędrowali na pole golfowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. Uderzenia były trafne, każdy dołek należał do naszych uczniów. Pani Agnieszka również się skusiła i zagrała razem z Prymusami.

Klasa trzecia w Muzeum Początków Państwa Polskiego

Klasy trzecie odwiedziły Muzeum Początków Państwa Polskiego. Wizyta była bardzo udana. Po wysłuchaniu opowieści pani przewodnik, Prymusi przeszli do działania i wykazali się kreatywnością. Przy użyciu artykułów kreślarskich i pudełek po zapałkach, uczniowie zbudowali makietę grodu gnieźnieńskiego.

Przygotowania do Dnia Języków Obcych

Z okazji zbliżającego się Dnia Języków Obcych, klasa Va bierze udział w e-Twinningowym projekcie. Kartki pocztowe z wizerunkiem Gniezna, opatrzone słówkami w języku polskim, trafią do takich krajów jak Hiszpania, Chorwacja, Anglia, Bośnia i Hercegowina, Słowenia i Słowacja a nawet Finlandia. Pozostaje tylko czekać na kartki zwrotne od Naszych projektowych partnerów.

 

Lekcja przedsiębiorczości

Po wakacyjnej przerwie trzeba przypomnieć sobie kilka rzeczy. Dlatego zabawiliśmy się w przedsiębiorców i otworzyliśmy sklepy, wśród których znalazły się warzywniak, sklep z zabawkami i papierniczy. Nie zabrakło też księgarni i biblioteki. Dzięki zajęciom utrwaliliśmy sobie wygląd poszczególnych banknotów oraz nauczyliśmy się jak się nimi mądrze posługiwać.

 

 

 

Nowy Rok Szkolny 2017/2018

 

I ruszyliśmy! Po powrocie z wakacji, pełni energii z uśmiechami na twarzach wkroczyliśmy do bram Naszej Szkoły. Pełni nowych planów, z optymizmem patrzymy na ten rok. Witaj szkoło!!! :) Czas na kolejne wyzwania.

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4.09.2017 r. o godzinie 10.00 na boisku szkolnym - obowiązuje strój galowy. Po rozpoczęciu roku odbędzie się zebranie organizacyjne z rodzicami.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uczniowie naszej szkoły pożegnali rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie były nagrody i wyróżnienia. Świadectwa rozdane, dlatego śmiało możemy przywitać WAKACJE!