AKTUALNOŚCI

Wielkanoc Mali Tancerze

Mali Tancerze przygotowali prace świąteczne.Składamy Wam i Waszym Rodzicom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

 

Międzynarodowy Dzień Teatru

,,Żłobek Prymus - to nie tylko fachowa opieka, lecz także edukacja''. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Dnia Książki zapraszamy do zabawy w teatrzyk. Wykorzystując akcję ,, Gniezno dla Medyków'' poświęćmy ten czas na czytanie dzieciom książek o zdrowiu.Tak podziękujmy medykom. A oto kilka propozycji książek dla dzieci:)

Zostań w domu

,,Żłobek Prymus - to nie tylko fachowa opieka, lecz także edukacja''. Rodzice nadesłali zdjęcia naszych Małych Tancerzy. Spójrzcie jak spędzają czas podczas akcji ,,Zostań w domu''. To świetna okazja na wykorzystanie umiejętności zdobytych w żłobku.

Bal karnawałowy

,, Żłobek Prymus- to nie tylko fachowa opieka,lecz także edukacja''

A tak bawili się ,,Mali Tancerze'' i ,,Mali Muzykanci'':)

Każdy marzy o takim balu....

Dzień Pluszowego Misia

Tulimy, przytulamy ile się da. Każdy kocha swojego misia.Jest najlepszy na wszystkie troski, odgania smuteczki:) Dzień Pluszowego Misia już za nami, ale ulubione przytulanki zawsze są obok nas:) ????????☺️????

 

 

 

 

W świecie bajek

Dla dzieci bajkowy świat zawarty w książkach, jest niesamowity. Dlatego też do literackiej podróży zaprosiły nas nasze maluchy. Po takiej prezentacji od razu chce się złapać za książkę i zacząć czytać.

 

Pani Dynia i Święto Halloween

 Swoją halloweenową imprezkę mieli nasi najmłodsi Prymusi. W tym dniu dominowała Pani Dynia, świetna zabawa i "strrrasznie" pyszne przekąski Oczywiście nie zabrakło wspaniałych strojów- zapraszamy do fotogalerii!

 

 

 

Dzień Drzewa

Żłobek Prymus - to nie tylko fachowa opieka, lecz także edukacja ????Maluchy świętowały Dzień Drzewa. Ćwiczyły zdolności manualne, rozwijały swoją kreatywność. Efekt? Piękna plastyczna praca i radość wymalowana na buziach dzieci!

 

Kolorujemy zwierzątka

Kolorowanie to świetny sposób na koncentrację, a przy tym dobra zabawa dla najmłodszych. Dzieci kolorowały dzisiaj podobizny ulubionych zwierząt, jednocześnie przyswajając jednocześnie ich nazwy i miejsce występowania.

 

 

Dzień Chłopca

W grupie Małych Muzykantów dzieci obchodziły Dzień Chłopca. Dziewczynki uściskały swoich kolegów, a potem wspólnie bawili się balonami i tańczyli.